Sambapos Restoran Uygulamaları

 

Bir Adım Önde Olun

Sadece Türkiye’de değil 200’e yakın ülkede binlerce restoran tarafından onlarca dil seçeneği ile kullanılan SambaPOS bir dünya markası olmuş olmanın haklı gururunu tüm kullanıcıları ile paylaşıyor. Esnek yapısı sayesinde her restoran tipine uyabilen SambaPOS sadece bir restoran yazılımı değil aynı zamanda işletmenizi geleceğe hazırlayan bir iş ortağınızdır.
 
 

Uluslararası Deneyim

SambaPOS yıllardır dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır. Her ülkenin kendine özgü kuralları ve iş yapış şekli vardır. Böyle büyük bir müşteri kitlesine hizmet edebilmek gelen talepleri karşılayabilmek ile mümkündür.

SambaPOS bunu başarmıştır. Müşteri geri dönüşleri en ince detayına kadar incelenmiş ihtiyaç duyulan özellikler dünya geneline hitap edebilecek şekilde SambaPOS’a uygulanmıştır. Uluslararası deneyimin sağladığı faydaları her müşterisi için kullanılabilir hale getirmiştir. İşletmeniz SambaPOS sayesinde uluslararası deneyimin tüm özelliklerinden faydalanacaktır.

 

Kullanım Kolaylığı

Binlerce SambaPOS kullanıcısının en büyük avantajı sistemi kullanan personelin en rahat şekilde işlem yapabilmesidir. Yeme – İçme sektörü hızlı hizmet ve sonuç döngüsünün en hareketli olduğu sektördür.

Bu nedenle en az hareketle maksimum iş üretme gerekliliği vardır. Onbinlerce restoran çalışanı SambaPOS sayesinde en pratik şekilde sipariş ve ödeme alarak müşterilere zaman kaybı yaşatmadan iyi bir restoran deneyimi sunmaktadır. SambaPOS sipariş, mutfak, servis ve kasa döngüsünü en hızlı çalıştırabileceğiniz yapıyı sağlar.

 

Sürekli Geliştirme

Sahada edindiğimiz tüm tecrübeleri ve gözlemleri yıllardır SambaPOS içinde uygulamaktayız. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, işinizi büyütmek için size neyin gerekli olduğunu siz gereksinim duymadan önce sistemimize ekliyoruz.

Hep bir sonraki adımı düşünüyor gelecek için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Her zaman en iyi ve en yeni geliştirmeleri ihtiyacınız olduğu anda size sunmak için hazırlık yapıyoruz. Sizden gelen talepleri dinliyor ve değer veriyoruz.

 

Esnek Yapı

Her işletmenin genel gereksinimleri olsa da ekran tasarımından raporlama özelliklerine kadar birçok özel ihtiyaç olabilir. SambaPOS’u oluştururken suyun şekil alan yapısını gözlemledik.

Doğa sorunlarını nasıl çözüyorsa bir işletmenin doğası gereği ihtiyacı olan çözümleri, SambaPOS da müşterilerine aynı esneklik ve kararlılıkla sunar. Menülerinizi tasarlayabilir, ekranlarınızı ve yazıcı çıktılarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilir, kurallar tanımlayarak otomatikleştirilmiş eylemler gerçekleştirebilir, özel yetkilendirmeler yapabilir, hiçbir işletmede olmayan yeni raporlar hazırlayabilirsiniz.

 

Ödeme Altyapısı Entegrasyonları

Sahip olduğu kod yapısı sayesinde dünya genelinde üretilmiş tüm ödeme alma yazılımları ve cihazları ile entegre çalışabilme yeteneğine sahiptir. İhtiyaç duyulan her alanda gerekli dokunuşlarla birçok sistemle birleşebilir, müşterilere daha karlı satış imkanı sunar.

Ülkemiz dahil birçok ülkedeki ödeme alma cihazları ile çalışabilen SambaPOS iş akışınızı kesintiye uğratmadan hizmet vermenize olanak sağlar. Sipariş verme siteleri ile entegrasyonu sayesinde iş takibinizi kolaylaştırır ve kazancınızı artırır.

REFERANSLAR
 • Ipsum

  Bodrum Evden Eve Nakliyat

  Nakliyat Web Site Programlama

 • Ipsum

  Joymarmaris

  Tur Sitesi

 • Ipsum

  Sister's Steak House

  Restaurant Sitesi

 • Ipsum

  Profesyonel İlgim Koleji

  Bilgisayar Atölyesi kurulumu gerçekleştirilmiştir.

 • Ipsum

  Ege Rent A Car

  Online rezervasyonlu Rent a car sitesi yapılmıştır.

 • Ipsum

  İzomaris

  İzomaris Yeni Tasarımıyla...

 • Ipsum

  Angels Restaurant & Bar

  Angels Restaurant & Bar Özel Tasarım ve Kodlama.

 • Ipsum

  Anker Group

  Anker Group Yeni Tasarımıyla...

 • Ipsum

  Kocer Beach Hotel

  Kocer Beach Hotel Yeni Tasarımıyla....

 • Ipsum

  GuletHire

  GuletHire Yeni Tasarımı...

 • Ipsum

  Turkish Gulet

  Wordpress'den Asp.Net'e çevrilmiştir.

 • Ipsum

  Guletforrent

  Wordpress'den Asp.Net'e çevrilmiştir.

 • Ipsum

  Marmaris Transfer

  Online Rezervasyonlu Transfer Sitesi.

 • Ipsum

  Boz Başak

  Bozbaşak Unlu Mamülleri Tic.Ltd.Şti Tarafından bize vermiş oldukları direktifler doğrultusunda Asp ile web sitesi hazırlanmıştır.

 • Ipsum

  TürkYacht

  Turkyacht'ın isteği üzerine wordpress ile hazırlananın ve sitesinde 6 dil eklemede sıkıntı çektiklerini dile getirip aynı tasarım Asp.net ile yapılmıştır.